Суд скасував арешт банківського рахунку Новояворівської ТЕЦ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд скасував арешт банківського рахунку фірми «Енергія-Новояворівськ» в Ощадбанку, оскільки гроші на ньому призначалися для виплати лікарняних працівникам Новояворівської теплоелектроцентралі.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд скасував арешт банківського рахунку Новояворівської ТЕЦ\"

  Таке рішення 7 серпня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  Як вказується в ухвалі, рішенням суду було накладено арешт на всі банківські рахункі компанії «Енергія-Новояворівськ». Водночас суд наклав арешт на рахунок в Ощадбанку, гроші якого призначалися для виплати лікарняних працівникам Новояворівської ТЕЦ. Таким чином, арешт рахунку позбавляє фірму можливості здійснити виплати по тимчасовій непрацездатності (лікарняних) співробітникам ТЕЦ. У зв’язку з цим начальник Яворівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області подав клопотання про зняття арешту з рахунку.

  Детектив Національного антикорупційного бюро не заперечував проти задоволення клопотання. Вивчивши документ, суддя його задовольнив.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150