Тернопільського поліцейського, який за 1000 доларів пропонував “відмазати” порушника, тепер судитимуть

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Встановлено, що у серпні 2018 року, оперуповноважений сектору кримінальної поліції одержав через посередника неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США за вплив на слідчого щодо непритягнення особи до кримінальної відповідальності за крадіжки. Поліцейський запевнив правопорушника у можливості уникнення від відповідальності за вчинення тих крадіжок, де йому ще не було повідомлено про підозру.

  Пов’язане зображення

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на прес-службу прокуратури Тернопільської області.

  повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

  За 1000 доларів США він пообіцяв вплинути на слідчого у вирішенні цього питання, проте був викритий правоохоронцями при отриманні грошей через пособника.

  Завершено досудове розслідування за ч. 2 ст. 369-2 КК України(одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) та за ч.5 ст.27 ч.2 ст.369-2 КК України (пособництво в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, тобто у вчиненні кримінального правопорушення особою в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь–якої дії, з використанням службового становища).

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150