Для боротьби з корупцією у будівництві створять е-кабінет забудовника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Аби побороти корупцію у будівництві, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ запустить електронний кабінет забудовника і забезпечить прозорий розгляд дозвільних документів.

  Результат пошуку зображень за запитом "Для боротьби з корупцією у будівництві створять е-кабінет забудовника"

  Про це повідомляє прес-служба міністерства, передає СТИК.

  Як зазначили у міністерстві, зробити це планують “уже найближчим часом”.

  Заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе розповів, що найбільші корупційні ризики існують при видачі дозволів Державною архітектурно-будівельною інспекцією (ДАБІ).

  “Тому найперше що потрібно – впровадження ефективного електронного кабінету забудовника. Це дасть можливість швидко та зручно отримувати дозвільні документи у будівництві”, – підкреслив він.

  Окрім того, для “зведення до нуля необґрунтованих відмов” планується втілити відкритий і прозорий розгляд дозволів.

  “Скажімо, замовник подає документи, отримує відмову і не розуміє чому, у чому проблема, над чим потрібно працювати. Тому необхідно втілити принципи прозорості для комісії, яка діє при ДАБІ”, – підкреслив заступник міністра.

  Це можна забезпечити за допомогою онлайн-трансляції засідань, відеозаписів у відкритому доступі на сайті, підкреслив Парцхаладзе.

  Окрім того, зазначив він, замовник може бути присутнім на цій комісії.

  “Якщо є якісь зауваження, може апелювати, а в кінці засідання отримує протокольне зауваження. Запровадивши таку практику, ми знизимо необґрунтовані відмови до нуля”, – переконаний чиновник.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150