Поліція розслідує переплату на закупівлі томографа за 8 мільйонів для лікарні на Хмельниччині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Головне управління Нацполіції в Хмельницькій області розслідує кримінальне провадження за результатами проведення тендеру із закупівлі комп’ютерного томографа для лікувального корпусу у Городоцькій центральній райлікарні (Хмельницька обл.) за 8 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "томограф"

  Про це пише «Незалежний громадський портал» з посиланням на ухвалу Хмельницького міськрайонного суду від 5 серпня, передає СТИК.

  2 жовтня 2018 року держпідприємство «Хмельницька служба єдиного замовника» оголосило тендер на придбання комп’ютерного томографа очікуваною вартістю 8,85 млн грн. Перемогу здобуло київське ТОВ «Медгарант» із запропонованою сумою 8,00 млн грн. З ним замовник уклав угоду на поставку комп`ютерного томографа NeoViz 16 ClassicMulti-slice CT Scanner.

  18 грудня 2018 року «Медгарант» імпортував томограф від нерезидента «NEUSOFT MEDICAL SYSTEM CO.LTD» (Китай) за ціною 6,28 млн грн. Як встановило слідство, митна ставка для цієї продукції становить 0%. Разом з ПДВ вартість імпортованого комп`ютерного томографа становила 6,73 млн грн.

  Разом з тим, постанови Кабміну передбачають граничні постачальницько-збутові надбавки до 10%, що нараховуються на лікарські засоби до задекларованої зміни оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, а граничні торгівельні (роздрібні) надбавки не вище 10%, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків та зборів.

  В свою чергу, ціна томографа повинна була становити максимум 7,40 млн грн. Тобто, «Медгарант» здійснив націнку вартості цього товару у розмірі 18,9% , а саме 1,27 млн грн., чим завищив вартість томографа від допустимих 10% на 8,9% на загальну суму 598 тис грн.

  Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Ілатанмед» з ціною 8,50 млн грн.

  Як повідомляли «Наші гроші» ТОВ «Медгарант» належало до групи братів Германа та Володимира Фісталів. Зараз її записано на киянина Олександра Островського, керує фірмою Ольга Кривокобильська.

  Як повідомлялося, у квітні 2019 року у Городку відкрито новий корпус районної лікарні з харчоблоком. На нього витрачено 45,06 млн. грн. державних коштів, по 3,5 млн грн. – це кошти району і обласного бюджету.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150