«Газова справа Дубневичів»: суд залишив заарештованою квартиру, яку фірма надавала в оренду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд залишив заарештованою квартиру, на яку наклали арешт у кримінальному провадженні про заволодіння газом на 1,4 млрд грн НАК «Нафтогаз України», так званій «газовій справі народних депутатів-братів Ярослава і Богдана Дубневичів».

  Результат пошуку зображень за запитом "«Газова справа Дубневичів»: суд залишив заарештованою квартиру"

  Таке рішення ще 31 липня ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Максим Вишняк, проте постанову оприлюднили лише 22 серпня, повідомляє СТИК з посилнням на Слово і Діло.

  Зокрема, адвокат власника квартири стверджував, що його клієнт належним чином виконував всі грошові зобов’язання зі сплати орендних платежів, про що свідчить, в тому числі і відповідний акт від про сплату у повному обсязі орендних платежів та виконання розрахунків за договором оренди житла з викупом, укладеного з ТОВ «Енергія-Новояворівськ». На думку захисника, його клієнт є добросовісним набувачем даної квартири, оскільки правовідносини його з ТОВ «Енергія-Новояворівськ» з приводу вказаної квартири виникли задовго до проведення досудового розслідування в даному кримінальному провадженні. Крім того, власник квартири не знав і не міг знати, що його житло може мати хоча б якесь відношення до незаконних, на думку сторони обвинувачення, дій службових осіб ТОВ «Енергія-Новояворівськ».

  Своєю чергою детектив НАБУ заперечував проти задоволення клопотання. На його думку, арешт на квартиру накладено обґрунтовано, оскільки наразі продовжують існувати обґрунтовані підстави вважати, що дане майно може бути використане для забезпечення стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150