Посадовців “Укрзалізниці” спіймали на хабарі у 200 тисяч гривень (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Військова прокуратура затримала начальника служби колії та головного інженера служби колії філії “Одеська залізниця” АТ “Укрзалізниця”.

  Результат пошуку зображень за запитом "Посадовців "Укрзалізниці" спіймали на хабарі у 200 тисяч гривень"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресцентр військової прокуратури. 

  Правоохоронці встановили, що двоє співробітників УЗ, перебуваючи в Одесі, отримали від директора приватного товариства хабар у розмірі 200 тисяч гривень. Ці кошти призначалися за організацію підписання та видачу акта приймання, а також уведення в дію побудованої селищним фермерським господарством під’їзної залізничної колії.

  Досудове розслідування триває. Військова прокуратура готує затриманим повідомлення про підозру в кримінальному порушенні, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара) та клопотання до суду про обрання їм запобіжного заходу.

  У пресслужбі “Укрзалізниці”  повідомили, що сприятимуть необхідним слідчим діям стосовно цих посадових осіб, крім того, їх звільнять з компанії.

  Нагадаємо, у липні цього року львівських залізничників викрили на крадіжці дизпального на  суму понад один мільйон гривень.

  До складу групи входили машиністи, їхні помічники, складальники поїздів пункту обслуговування вантажних вагонів, а також громадянин, який купував пальне. Машиністи створювали сприятливі умови для зливання дизельного пального з тепловозів. Їхні помічники розкривали дизельні баки та зливали пальне в спеціально підготовлені поліетиленові пакети.    

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150