Суд виправдав викладача львівського правничого коледжу, якого підозрювали у корупції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Галицький районний суд визнав невинуватим викладача правничого коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка, який обвинувачувався у вимаганні 450 доларів хабара від студентів. Факт затримання відбувся у червні 2016 року. Виправдувальний вирок Галицький районний суд оголосив 29 серпня 2019 року.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд виправдав викладача львівського правничого коледжу у справі про хабарництво трирічної давності"

  Як зазначається у повідомленні прес-служби суду, прокурор не довів, що викладач вимагав та отримав неправомірну вигоду від студентки за успішну здачу іспиту. Окрім того, суд встановив, що докази, надані прокурором, є з процесуальними порушеннями, і не можуть бути допущені до матеріалів справи, передає СТИК.

  За інформацією слідства, як повідомляє портал Судова влада України, 10 червня 2016 року викладач через електронне повідомлення вимагав у студентки 450 доларів США за здачу екзамену. Ці гроші мав передати посередник ? інший студент. Його затримали працівники поліції. Однак під час суду студентка сказала, що передавала гроші з власної ініціативи за пропозицією однокурсниці.

  «З врахуванням усіх обставин кримінального провадження, суд дійшов висновку, що стороною обвинувачення не була доведена винуватість викладача у вчиненні злочину, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України», – зазначено у повідомленні прес-служби суду.

  Причин, які б вказували, чому розслідування справи та судовий розгляд тягнувся три роки, у повідомленні не вказано.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150