Суд засудив мешканця Тернопільщини за те, що пропонував хабаря поліцейським

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Тернопільською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво і підтримано обвинувачення у суді стосовно місцевого жителя, що пропонував неправомірну вигоду поліцейському.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суд засудив мешканця Тернопільщини за те, що він пропонував хабаря поліцейським"

  Встановлено, що у березні 2018 року, після затримання особи працівниками патрульної поліції за зберігання канабісу, перебуваючи в приміщенні службового кабінету поліції у м.Зборів, маючи на меті уникнути кримінального переслідування за зберігання наркотичних засобів, місцевий житель пропонував працівникам поліції вирішити питання за грошову винагороду у сумі 2000 грн.

  Працівники поліції відмовились від пропозиції та задокументували неправомірні дії порушника закону, що стало основою обвинувального вироку у суді. Зборівський районний суд визнав винним особу у скоєнні злочину за ч.1 ст. 369 КК України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі), передає СТИК.

  Зазначимо, що відповідальність за такий злочин карається штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150