Львівська обласна лікарня розірвала незаконний договір на 300 тисяч

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівська обласна клінічна лікарня розірвала договір з ТОВ «Ті Джі Хелс» на закупівлю медичних виробів за 300 тис. грн, яке на торгах змагалося зі своєю ж власницею. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Обласна лікарня розірвала незаконний договір на 300 тис. грн"

  Як повідомляли «Наші гроші. Львів», у липні цього року «Ті Джі Хелс» та підприємниця Світлана Герцен конкурували між собою в одному з лотів від обласної лікарні на постачання шести наборів для лікування пацієнтів з проблемами дихальної системи, передає СТИК.

  Співвласницею підприємства «Ті Джі Хелс» є вже згадана конкурентка Світлана Герцен. Їй належить 50% компанії, іншою частиною володіє Ігор Топчій. «Ті Джі Хелс» та Світлана Герцен подали на поточні торги практично однаково складені довідки, які замовник вимагав у довільній формі.

  Згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі», фірма «Ті Джі Хелс» та підприємниця Світлана Герцен є пов’язаними особами, оскільки остання володіє понад 25% фірми-конкурента. Замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, який є пов’язаним з іншим учасником, однак цього не було зроблено.

  Після публікації журналістів експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення до лікарні та АМКУ. В результаті лікарня розірвала договір «за згодою сторін». Конкурентам також загрожує рішення АМКУ щодо антиконкурентних узгоджених дій, тобто штраф та трирічна заборона участі у відкритих торгах.

  «Конкуренти» зустрічалися на торгах від Львівської обласної клінічної лікарні вже втретє. Два рази тендери виграло ТОВ «Ті Джі Хелс», одна закупівля була неуспішною.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150