НАЗК виявило недостовірну інформацію у деклараціях чотирьох чиновників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Національне агентство з питань запобігання корупції виявило, що недостовірну інформацію у деклараціях подали Бахмутський міський голова Олексій Рева, міський голова міста Конотоп Артем Семеніхін, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко та Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Володимир Бутенко.

  Результат пошуку зображень за запитом "НАЗК виявило недостовірну інформацію у деклараціях чотирьох чиновників"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу НАЗК.

  Згідно з повідомленням НАЗК, Бахмутський міський голова Олексій Рева у декларації за 2016 рік не зазначив відомості про фінансові зобов’язання, що виникли у члена його сім’ї (дружини) на користь ТОВ «ВКП «ДЕМИ» та ПП «ТПК» на загальну суму майже 63 млн гривень. Обґрунтований висновок буде скеровано до Національного антикорупційного бюро України.

  Міський голова міста Конотоп Сумської області Артем Семеніхін у декларації за 2016 рік не задекларував причіп та відомості про оренду (користування) ним житловим будинком, а також не зазначив відомості стосовно наявності у нього корпоративних прав та заборгованості по фінансових зобов’язаннях, які виникли внаслідок непогашення ним заборгованості по кредитному договору. Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації голови становить понад 1,7 млн гривень. Обґрунтований висновок буде скеровано до Національної поліції.

  Також встановлено, що Владислав Марченко у декларації за 2016 рік (виправленій) не задекларував земельну ділянку та прогулянкове судно «Kolibri KM 450D», які належать йому на праві власності, а також недостовірно вказав відомості про легковий автомобіль та розмір отриманих ним та членом сім’ї (дружиною) доходів. Загалом встановлено декларування недостовірних відомостей на суму майже 800 тис. гривень.

  За результатами перевірки декларації Володимира Бутенка за 2016 рік було встановлено, що посадовець не задекларував земельну ділянку, яка належить на праві власності члену сім’ї (дружині). Загальна сума встановлених недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 400 тис. гривень.

  Національне агентство прийняло рішення про скерування обґрунтованих висновків щодо ознак кримінального правопорушення до Національного антикорупційного бюро України.

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150