Львівське АМКУ оштрафувало одного з трьох змовників, які «пиляли» тендери від освітян

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету в Львівській області оштрафувала підприємницю Тетяну Легоцьку на 34 тис. грн за антиконкурентну поведінку на торгах. Йдеться про її участь разом з підприємницею Анною Лабунською в закупівлі круп від відділу освіти Золочівської райдержадміністрації. Відповідне рішення опублікували 30 серпня на сайті АМКУ.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівське АМКУ"

  Про змову підприємниць «Наші гроші. Львів» написали ще в березні минулого року. У новині зазначили, що Тетяна Легоцька та Анна Лабунська подали на вищезгадані торги аналогічні медичні довідки водія та однакове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, передає СТИК.

  Крім того, редакція виявила ще одного пов’язаного з учасницями підприємця – Володимира Легоцького. Він двічі конкурував на торгах разом з Анною Лабунською. Учасники мали не тільки спільні контакти та документи, вони також володіють фірмою «Мелодія». Вона зареєстрована за однією адресою з «Золочівською районною організацією роботодавців», де в перелік засновників входить Тетяна Легоцька.

  Після публікації новини експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення в АМКУ. Відтак Тетяну Легоцьку оштрафували на 34 тис. грн. Підприємниця не зможе брати участі у відкритих торгах протягом трьох років. Водночас Володимир Легоцький та Анна Лабунська штрафів не отримали, оскільки припинили свою підприємницьку діяльність.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150