Двох посадовців судять за привласнення 800 тисяч на перевезеннях переселенців, яких не перевозили

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Обвинувальний акт за обвинуваченням директора КП «АТП Черкаської облради» та директора Черкаського обласного контактного центру за ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата) передано на розгляд Соснівського суду.

  Результат пошуку зображень за запитом "Двох посадовців судять за привласнення 800 тисяч на перевезеннях переселенців, яких не перевозили"

  Про це повідомив Олександр Безпрозванний у «Кропиві», передає СТИК.

  Розслідування проводилося з січня 2018 року.

  Слідство встановило, що з січня 2016 по грудень 2017 року посадовці розтратили 775 тис грн. на перевезеннях понад 1800 внутрішньопереміщених осіб, яке фактично не здійснювалося. Кошти на перевезення були передбачені обласною програмою «Турбота». Управління цивільного захисту Черкаської ОДА уклало договори на відшкодування цих послуг з «АТП Черкаської облради».

  За даними слідчих, директор Черкаського обласного контактного центру Лариса Ходаковська надала списки переселенців про транспортування їх зі Сходу до нового місця постійного проживання в Управління цивільного захисту Черкаської ОДА та КП «АТП Черкаської облради», для підтвердження факту надання послуг з перевезення.

  За вказівкою директора «АТП Черкаської облради» Володимира Канівця, водії склали шляхові листи з недостовірними відомостями щодо кілометражу та маршрутів, по яким не здійснювалися перевезення. В подальшому на підставі цих даних були складені акти та перераховані кошти.

  Вибіркове опитування переселенців показало, що вони не отримували відповідної послуги. Більше того, було встановлено, що окремих переселенців «перевозили» по декілька разів, також отримували послугу вже померлі переселенці та ті, які на час надання послуги вже мали статус внутрішньопереміщених осіб і проживали на Черкащині, або ж на території інших областей.

  Значна частина доказової бази слідчими зібрана на підставі ревізії Управління Північного офісу Державної аудиторської служби України в Черкаській області, що була проведена у березні-квітні 2018 року. Однак у червні цього року було задоволено клопотання захисту про неправомірність ухвали суду, якою була призначена ревізія.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150