Вищий антикорупційний суд України розпочав свою роботу (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  5 вересня офіційно розпочав свою роботу Вищий антикорупційний суд України, який займатиметься розглядом кримінальних проваджень про корупцію у вищих ешелонах влади.

  Пов’язане зображення

  Про це повідомляє журналіст «Слова і Діло», який перебуває на прес-брифінгу в будівлі суду з нагоди початку здійснення судочинства судом, передає СТИК.

  До суду прибув президент Володимир Зеленський.

  В українській столиці офіційно розпочав свою роботу новостворений суд, законопроект про запуск якого Петро Порошенко підписав ще рік тому.

  Як відомо, 7 червня 2018 року Верховна Рада ухвалила законопроект про Вищий антикорупційний суд. Вже 26 червня його підписав колишній президент Петро Порошенко. Пізніше парламент ухвалив ще один законопроект, яким запускається робота Антикорупційного суду. 2 серпня 2018 року документ підписав ексглава держави.

  В українській столиці офіційно розпочав свою роботу новостворений суд, законопроект про запуск якого Петро Порошенко підписав ще рік тому.

  12 листопада 2018 року офіційно стартував конкурс на посади суддів до ВАКС. Конкурс проходив в кілька етапів. Також до відбору суддів була долучена Громадська рада міжнародних експертів, яка мала право вето на проходження кандидатів. Загалом вони запропонували ветувати 47 кандидатів. 39 з них не пройшли конкурс.

  11 квітня судді Антикорупційного суду склали присягу. Уже 7 травня вони визначили датою початку роботи суду 5 вересня. Також у цей день судді обрали собі голову Олену Танасевич та її заступника Євгена Крука. 24 травня на зборах суддів Апеляційної палати ВАКС головою суду обрали Даниїлу Чорненьку.

  (Visited 35 times, 1 visits today)
 • 180x150