Підприємець з Львівщини позмагався за третину мільйона з 23-річним другом свого сина

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Давидівська сільська рада 27 серпня підписала договір з підприємцем Русланом Чучманом на закупівлю сцени за 390 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом "Буський підприємець позмагався за третину мільйона з бюджету Давидова з 23-річним другом свого сина"
  Зліва – Ярослав Литвин, справа – Руслан Чучман-молодший (фото: Instsgram )

  На торгах єдиним конкурентом переможця був 23-річний підприємець Ярослав Литвин. Під час аукціону учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна Чучмана була на 6 тис. грн дешевшою. Крім того, Литвин не подав на торги усіх потрібних документів, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.Львів.

  Ярослав Литвин – це друг сина переможця торгів Руслана Чучмана-молодшого. Про це свідчить відео на його сторінці в  Instagram в якому він з Русланом Чучманом-молодшим відпочиває в нічному клубі.

  Сім’я Чучманів не вперше приводить на торги своїх знайомих. Минулого року Чучман-молодший продав Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-України» сцену за 1,01 млн грн, яка насправді коштувала лише 350 тис. грн. Про закупівлю цієї сцени «НГ.Львів» писала в тексті «Сцена на мільйон».  На торгах підприємець «змагався» із другом та бізнес-партнером свого батька Юрієм Павликом. Після публікації тексту договір з 22-річним підприємцем розірвали.

  Але в родині, ймовірно, вирішили не переривати традиції, тому на торгах в Давидові батько вирішив позмагатися з другом сина.

  Руслан Чучман-старший зареєстрований підприємцем з 1996 року в Буську. Протягом 2018-2019 років підприємець отримав замовлень на 1,8 млн грн, враховуючи поточну угоду.

  Ярослав Литвин веде свою підприємницьку діяльність з 2016 року, зареєстрований у Львові. Протягом цього часу він взяв участь лише у поточних торгах.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150