Львівське АМКУ оштрафувало фірми одного власника, пов’язаність яких на своїх торгах не помітила «Львівська залізниця»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала ТОВ «Вагоновимірювальні Системи-Пром» та ТОВ «Вагоновимірювальні Системи-Сервіс» на 128 тис. грн за антиконкурентну поведінку на торгах.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівське АМКУ"

  Йдеться про закупівлю на постачання платформних ваг для регіональної філії «Львівська залізниця». Відповідне рішення опублікували на сайті АМКУ 4 вересня, передає СТИК.

  Про змову учасників «Наші гроші. Львів» написали в січні цього року. У новині зазначили, що фірми-конкуренти мають спільного власника Дмитра Полуектова, який на 100% володіє підприємством «Ваговимірювальні Системи-Пром» та на 75% − «Ваговимірювальні Системи-Сервіс».

  Своєї пов’язаності компанії не приховували від тендерного комітету, подавши документи з однаковим брендуванням – великою літерою «B». Незважаючи на такі очевидні порушення, тендерний комітет «Львівської залізниці» не скасував закупівлі.

  В результаті експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення в АМКУ. Комітет також встановив між фірмами низку інших пов’язаностей, зокрема те, що вони орендують приміщення за однією адресою та в одного орендодавця. Відтак обидва підприємства отримали по 64 тис. грн. штрафу. Вони також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150