Хмельницькі чиновники віддають 7 мільйонів на ремонт зони відпочинку фірмі, яку підозрюють у привласненні бюджетних коштів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 5 вересня повідомило про намір укласти угоду з місцевим ТОВ «Гранд Дорбуд» на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна загальною вартістю 7 млн грн.

  Пов’язане зображення

  Про це повідомляє «Незалежний громадський портал» з посиланням на систему «Прозорро», передає СТИК.

  Пропозиція «Гранд Дорбуд» виявилася найдорожчою серед шести учасників, яких замовник допустив до аукціону. При цьому, комунальники відхилили пропозиції інших учасників через невідповідності вимогам тендерної документації:

  • ТОВ «Архітектоніка», яке запропонувало 5,69 млн грн., на паперах видало орендований автокран за власний; не підтвердило кваліфікованих працівників з виконання електромонтажних робіт; у поданому кошторисі відображено не зрозуміле співвідношення зарплати будівельників
  • ТОВ «Мілєніум Хілс»з пропозицією 5,7 млн грн. викликало запитання у замовника через невідповідність розміру статутного капіталу (1 тис грн.) тендерній документації – не менше 2,5% від вартості закупівлі
  • ТОВ «8Н Кю Зет Абсолют» з пропозицією 6 млн грн. теж відхилили через мінімальний розмір статутного капіталу – 1 тис грн.
  • ТОВ «МБМ» з пропозицією 6,78 млн грн. не підтвердило дозвіл на виконання робіт з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури
  • ПП «Сіад-Сервіс» з пропозицією 6,8 млн грн не надало додатки до аналогічних договорів та документа за підписом головного бухгалтера щодо наявності техніки на балансі підприємства

  Капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна триватиме протягом 2019-2020 років. За цей час там мають з’явитися пішохідні доріжки навколо озера, освітлення, лавки, урни. Також проведуть озеленення території, висадивши дерева і кущі.

  ТОВ «Гранд Дорбуд» створено у квітні 2011 року. Засновником та директором записаний мешканець Волочиського району Грант Карапетян.

  «Гранд Дорбуд» фігурує у кримінальному провадженні за фактами привласнення, розтрати майна і зловживанням службовим становищем.

  За даними досудового розслідування, у січні 2018 р. комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міськради підписало договори з цією фірмою на поточний (ямковий) ремонт вул. Федунця і ямковий ремонт під’їзної дороги до будинків по вул. Курчатова 1Г, Д, Ж, З від вул. Проскурівського підпілля. У подальшому замовник перерахував 284 тис грн. «Гранд Дорбуд» за роботи, які підрядник так і не виконав минулого року.

  Крім цього, правоохоронці підозрюють керівництво Малиницької сільської ради Хмельницького району у змові з директором «Гранд Дорбуд» під час проведення у 2015 р. капремонту автодороги на вул. Сонячній у с. Малиничі. Зокрема, в актах виконаних робіт містилися завідомо неправдиві відомості про те, що виконавець в повній мірі виконав будівельні роботи на загальну суму 1,12 млн грн. Фактично підрядник провів ремонтні роботи на загальну суму в 1,04 млн грн.

  (Visited 39 times, 1 visits today)
 • 180x150