Двоє лікарів Інституту раку отримали від онкохворих 40 тисяч грн за безкоштовні ліки (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Двом лікарям Національного інституту Раку повідомили про підозру, вони вимагали від онкохворих пацієнтів гроші за ліки, які мають надаватися державою безкоштовно.

  Результат пошуку зображень за запитом "Двоє лікарів Інституту раку отримали від онкохворих 40 тисяч грн за безкоштовні ліки — поліція"

  Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ, передає СТИК.

   «На даний час встановлено 7 потерпілих, які сплатили медикам майже 40 тисяч гривень», — зазначили в МВС.

  За даними правоохоронців, лікарі запевняли, що запевняли пацієнтів, що «кількість препаратів, закуплених за державні кошти, дуже обмежена. Тому, щоб отримати безкоштовні ліки, медики вимагали від громадян «винагороду», у тому числі і під виглядом благодійної допомоги. Так, суми за один курс хіміотерапії коливалися від 1,5 до 18 тисяч гривень».

  Прокуратура повідомила про підозру завідувачу поліклінічного відділення Національного інститут раку та лікарю-онкологу. Їм інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 184 (Порушення права на безоплатну медичну допомогу) та ч. 3 ст. 191 (заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчиненому повторно) КК України.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150