САП направила до Антикорупційного суду справу про розкрадання 100 млн грн на Укрзалізниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  До Вищого антикорупційного суду справу, у якій Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрює керівництво Центру транспортного сервісу Укрзалізниці у розкраданні 98,2 мільйона гривень на купівлі мазуту.

  Результат пошуку зображень за запитом "Укрзалізниці"

  Про це повідомляє СТИК з посилання на прес-службу САП.

  У справі підозрюю шістьох осіб: чотирьох менеджерів філії УЗ Центра транспортного сервісу «Ліски» та 2 керівників приватних компаній, які залучені у справі.

  «Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2016-2017 років службові особи Філії Центр транспортного сервісу «Ліски» Укрзалізниці, зловживаючи своїм службовим становищем, заволоділи коштами Укрзалізниці в сумі 98,2 млн грн шляхом документального оформлення безтоварних операцій з придбання мазуту флотського і дизельного пального у ТОВ «Скела Терциум», — пояснюють у САП та додають, що фактично придбаний мазут отримано не було.

  Слідство також встановила, що керівник приватного підприємства, з яким Укрзалізниця укладала договори про фіктивну купівлю мазуту, надалі вчинив дії щодо легалізації отриманих доходів, тобто «відмивання» грошей. Через це, зокрема, проти нього порушили ще одну справу за відповідною статтею Кримінального кодексу.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150