В оновленій за 18 млн грн системі відеоспостереження Львова будуть камери з розпізнаванням облич

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Управління безпеки міста Львівської міськради 18 вересня підписало договір з ТОВ «Інженіринг-Аналітика» на модернізацію системи відеоспостереження міста вартістю 17,9 млн грн.

  Результат пошуку зображень за запитом "В оновленій за 18 млн грн системі відеоспостереження Львова будуть камери з розпізнаванням облич"

  Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro, передає СТИК.

  Переможець має облаштувати моніторингові центри Управління патрульної поліції міста Львова та Управління безпеки міста ЛМР, чотири острівці безпеки з кнопками тривоги, вузли відеоспостереження для ключових перехресть двох типів, а також для місць масового скупчення людей, для розпізнавання облич та оглядового відеоспостереження.

  Попередньо острівці безпеки хочуть встановити на площі Ринок та в парках ім. Івана Франка, «Високий замок», парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. Камери відеоспостережень будуть на понад 50 перехрестях та низці вулиць, на центральному і приміському залізничному вокзалі, а також на семи автовокзалах.

  З технічного завдання випливає, що в місті загалом встановлять понад 280 відеокамер, з яких 32 для розпізнавання облич, 100 камер, які розпізнаватимуть автомобільні номери, і ще 40 – також марку та колір машини, а також ще 12 оглядових роботизованих відеокамер.

  Наразі існуюча інфраструктура системи відеоспостереження міста має тільки 71 відеокамеру з різними функціями: аналітики навколишнього оточення та визначення номерних знаків автомобілів, написано в техзавданні.

  Окрім переможця ТОВ «Інженіринг-Аналітика» участь в закупівлі також взяло ТОВ «Основи безпеки» з пропозицією на майже 65 тис. грн дорожчою. Під час аукціону первинні пропозиції учасники так і не змінили.

  ТОВ «Інженіринг-Аналітика» працює з 2017 року, власниками є Валентина Кравченко, Євген Юрчевський та Юрій Іванов. Управління безпеки міста ЛМР знайоме з цим підрядником, бо раніше вже шість разів користувалось його послугами. Наприклад, нещодавно замовило відеоспостереження у парках та у громадських просторах міста Львова.

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150