Кількість звернень до НАБУ після заклику Зеленського зросла у понад 5 разів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Національному антикорупційному бюро заявили про збільшення кількості дзвінків після того, як президент Володимир Зеленський закликав українців повідомляти про факти корупції.

  Результат пошуку зображень за запитом "Кількість звернень до НАБУ після заклику Зеленського зросла у понад 5 разів"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на сторінку пресслужби НАБУ.

  Згідно з повідомленням,  у середньому кол-центр НАБУ отримує щоденно 10-15 дзвінків. Натомість 23 вересня до служби звернулися 82 особи, стільки ж звернень було зафіксовано на старті роботи НАБУ.

  Як зазначається, безкоштовна “гаряча” лінія НАБУ працює з лютого 2016 року за таким графіком: понеділок-четвер 09:00-18:00 з перервою на обід з 13:00 до 13:45, п’ятниця – 09:00-16:45, субота-неділя – вихідні.

  Наразі у кол-центрі НАБУ працюють 7 осіб. Окрім відповідей телефоном, вони обробляють повідомлення, що надходять на пошту, електронну пошту та надіслані через спеціальну форму на офіційному вебсайті.

  У НАБУ також пояснили, чому багатьом людям не вдається додзвонитися на “гарячу” лінію. Поки номер служби 0 800 503 200 не є багатоканальним, але зараз запускають в тестовому режимі багатоканальну телефонну лінію із можливістю автовідповідача в неробочий час, голосовим меню, записом розмови тощо. 

  У бюро також уточнили, на що безпосередньо скаржилися українці вчора, 23 вересня. Так найбільше звернень громадян стосувалися порушення соціальних, трудових, земельних прав та законних інтересів, неналежного досудового розслідування інших органів протидії корупції, а також проблем у сфері ЖКГ, неналежного стану тротуарів, каналізаційної системи тощо. Окрім цього, українці дізнавалися більше про підслідність НАБУ, контакти інших органів, які протидіють корупції. 

  У НАБУ поки не можуть точно відповісти, скільки вчорашніх звернень стосувалися безпосередньо їхньої підслідності, але запевнили, що всі повідомлення зареєстровані, їм надають первинну правову оцінку, готують проєкти відповідей згідно з вимогами Закону України “Про звернення громадян”. 

  Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський закликав українців повідомляти в НАБУ про хабарі та “відкати”.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150