Справу заволодіння коштами філії “Укрзалізниці” передали до ВАКС

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Солом’янський районний суд міста Києва передав до Вищого антикорупційного суду кримінальне провадження про закупівлю державним підприємством «Укрзалізничпостач» (нині філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця») метизної продукції за завищеними цінами.

  Результат пошуку зображень за запитом "Справу заволодіння коштами філії УЗ передали до ВАКС"

  Про це йдеться в ухвалі ВАКС від 18 вересня, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  У документі зазначається, що 5 вересня Солом’янський суд передав до ВАКС цю справу. 16 вересня матеріали провадження надійшли до Антикорупційного суду. Вже 18 вересня ВАКС призначив підготовче засідання у справі на 11 жовтня.

  Як відомо, у цій справі НАБУ і САП обвинувачують п’ятьох осіб: Надію Богдан, Дмитра Цівуна, Андрія Степаненка, Євгена Хорощака і Романа Кравчука. За версією слідства, колишній директор «Укрзалізничпостача» Хорощак, його ексзаступник Кравчук, керівник відділу верхньої будови колії «Укрзалізничпостача» Степаненко нібито за попередньою змовою з директоркою ТОВ «Інкомм» Богдан та фінансовим директором ТОВ «Союз-Енерго» Цівуном у квітні-листопаді 2015 року здійснили закупівлі метизної продукції для потреб держпідприємства за завищеними цінами, чим завдали збитків державному підприємству в особливо великому розмірі.

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150