Як у Богородчанах чиновник освіти ініціював виділення землі своїй сім’ї для квартири в училищі (документ)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  2009 року Іван Дрогомирецький перебуваючи на посаді керівника відділу освіти Богородчанської РДА надіслав клопотання про вилучення землі своїм родичам включно з собою.

  Результат пошуку зображень за запитом "Як у Богородчанах чиновник освіти ініціював виділення землі своїй сім’ї для квартири в училищі (документ)"

  У грудні того ж року селищна рада дала згоду і землю передали для подальшого оформлення у власність.

  «Відділ освіти Богородчанської райдержадміністрації просить вилучити земельну ділянку площею 0,18 га з метою передачі у власність громадянам Дрогомирецькому І.М., Войташек М.І., Дрогомирецькій Н.І., Дрогомирецькій С.С., для обслуговування квартири за адресою вулиця Шевченка, 53/1, що знаходиться у їхній власності відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно САС №420697 від 23.11.2009 року», – йдеться у документі, підписаному самим Іваном Дрогомирецьким, тодішнім начальником відділу освіти Богородчанської РДА, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Документ датується 30.11.2009 року, тобто тижнем пізніше від отримання свідоцтва про право власності на квартиру, яку облаштували у приміщенні навчального закладу. Також відділ освіти знаходився за адресою вулиця Шевченка, 53, а квартира – на вулиці Шевченка, 53\1.

  Однак, цікаво й те, що відділ освіти звернувся у приватних інтересах – директор сам для себе та своєї сім’ї клопотав про землю і тодішні депутати дали згоду на це.

  Очевидно, не проти передати землю у власність родини начальника відділу освіти району (Дрогомирецьких) була й дирекція навчального закладу Богородчанського міжшкільного навчально-виробничого комбінату (вул. Шевченка, 53). Адже, установа перебувала у підпорядкуванні відділу освіти РДА, тобто самого керівника Дрогомирецького.

  Відтак, землю оформили на доньку начальника відділу освіти району – Мар’яну Войташек.

  З жовтня 2018 року Іван Дрогомирецький очолював Тлумацьку РДА, а також є депутатом Богородчанської районної ради й членом комісії з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю.

  (Visited 101 times, 1 visits today)
 • 180x150