Виконком планує видати львівському депутату дозвіл на будівництво готелю з порушеннями містобудівних правил

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Виконавчий комітет Львівської міської ради 27 вересня планує дозволити Григорію Козловському будівництво нового готелю на вулиці Дорошенка, 2 з порушеннями містобудівних правил.

  Вулиця Дорошенка, 2

  Містобудівні умови та обмеження отримають наближені до депутата Львівської міськради, бізнесмена Григорія Козловського львів’янки Леся Данчевська та Софія Максимець. Відповідно до документу, на ділянці поблизу «Гранд Готелю» зведуть 22-метровий готель з торговими приміщеннями та конференц-залом. Зараз тут є старий двоповерховий будинок, кілька магазинів та кафе, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Територія майбутнього будівництва розташована в Галицькому районі Львова, де будівництво не регулюється планом зонування. Як стверджує кандидат технічних наук, експерт з містобудівної документації Михайло Габрель, в такому випадку містобудівні умови та обмеження (МУО) повинні видати на основі детального плану території.

  Однак в проекті МУО є посилання лише на генеральний план Львова, а спеціалісти ДП «Містопроект» стверджують, що жодного детального плану території на цю ділянку не робили. На думку Михайла Габреля, проект дозволу на будівництво готелю викликає багато запитань.

  Також редакція «Наші гроші. Львів» з’ясувала, що земельну ділянку для будівництва цього готелю депутати Львівської міської ради віддали Григорію Козловському безкоштовно. Детальніше про схему цієї забудови читати в нашому тексті − «ГРАНДіозний план Козловського».

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150