Вимагаючи хабар, чиновник перекрив газ цілій вулиці (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Працівник “Житомиргазу” вимагав гроші від місцевого мешканця, який випадково пошкодив трубу газопроводу під час проведення земельних робіт на своїй ділянці.

  Результат пошуку зображень за запитом "Вимагаючи хабар, чиновник перекрив газ цілій вулиці"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на СБУ.

  Головного інженера Новоград-Волинського відділення АТ “Житомиргаз”, який вимагав хабар від місцевого мешканця та незаконно відключив від постачання вулицю у місті, викрила СБУ.

  Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, зокрема вимагав гроші від місцевого мешканця, який випадково пошкодив трубу газопроводу під час проведення земельних робіт на своїй ділянці. Попри те, що наявність цієї мережі не була відображена у земельній документації на ділянку та жодних попереджувальних знаків газівниками встановлено не було, головний інженер оцінив закриття питання у 12 тис. грн до власної кишені. Для залякування зловмисник на декілька днів протиправно відключив від газопостачання всю вулицю і погрожував виставити офіційний рахунок за пошкодження газової мережі щонайменше на 40 тис. грн.

  null

  Правоохоронці затримали посадовця на робочому місці під час отримання всієї суми неправомірної вигоди.

  У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

  Документування дій зловмисника проводилось спільно зі слідчими СУ ГУНП в Житомирській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

  null
  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150