Франківський підприємець втридорога продавав медзакладам ліки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківська місцева прокуратура повідомила про підозру у розтраті бюджетних коштів директору приватного підприємства.

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу прокуратури Івано-Франківської області.

  Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 191 КК України.

  Встановлено, що 49-річний житель обласного центру, будучи директором приватного підприємства, яке зареєстроване в м.Івано-Франківську, у 2017 році, з метою привласнення державних коштів, реалізував лікувальним закладам медичні вироби за завищеними цінами, заподіявши збитки на суму 221 739,96 грн.

  На теперішній час йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем») КК України. 

  За вчинені дії особі загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  Про притягнення до відповідальності керівників медичних закладів, які закуповували ліки за завищеними цінами, в в повідомленні прокуратури не сказано нічого.

  Дізнайтесь також про те, за що Антимонопольний комітет України оштрафував два франківських підприємства на понад 200 тис грн

  (Visited 146 times, 1 visits today)
 • 180x150