Пропонував долари: в Чернівцях п’яний водій дав хабар патрульним (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  30 вересня, близько 2-ї години, під час патрулювання вулиці Головної, інспектори помітили транспортний засіб Citroen AX, водій якого порушив Правила дорожнього руху.

  Результат пошуку зображень за запитом "Пропонував долари: в Чернівцях п'яний водій дав хабар патрульним (ФОТОФАКТ)"

  Патрульні зупинили правопорушника та під час перевірки документів помітили, що у чоловіка присутні характерні ознаки алкогольного та наркотичного сп’яніння, передає СТИК.

  Копи провели поверхневу перевірку, в ході якої виявили речовини, ймовірно, наркотичного походження. Щоб уникнути адміністративної відповідальності, чоловік запропонував поліцейським “усі питання вирішити тут і зараз”, без складання відповідних адміністративних матеріалів.

  39-річного чоловіка неодноразово попереджали, що пропозиція неправомірної вигоди тягне за собою кримінальну відповідальність, громадянин не зважав на попередження та запропонував неправомірну вигоду в сумі 100 доларів США та 500 грн.

  Пропонував долари: в Чернівцях п'яний водій дав хабар патрульним (ФОТОФАКТ)

  У результаті на водія було складено всі відповідні адміністративні матеріали.

  Пропонував долари: в Чернівцях п'яний водій дав хабар патрульним (ФОТОФАКТ)

  Окрім того, інспектори викликали слідчо-оперативну групу, оскільки за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, передбачено кримінальну відповідальність згідно зі статтею 369 Кримінального Кодексу України.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150