Дочка екс-начальника відділу освіти Старосамбірської РДА отримала замовлень на майже півтора мільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Зареєстрована в березні цього року вісімнадцятирічна підприємиця зі Старосамбірського району Вікторія Яворська за неповні вісім місяців робити стала одним з чільних постачальників для бюджетників району.

  Результат пошуку зображень за запитом "гроші"

  З моменту своєї реєстрації вона отримала від бюджетних організацій замовлень на постачання ігрових майданчиків, шкільних меблів та інвентарю для фітнесу тощо на загальну суму 1,4 млн грн.

  Вікторія Яворська (фото з соціальних мереж)

  Всі товари в неї замовили через неконкурентну процедуру закупівель  – за прямими договорами. Вікторія Яворська зареєстрована як підприємиця в березні цього року в селі Спас Старосамбірського району. Саме в цьому районі вона отримала найбільше замовлень. Суми договорів становили від 70 до 150 тис. грн.

  Батько Вікторії Яворської – колишній начальник відділу освіти Старосамбірської райдержадміністрації Мар’ян Яворський. Також у 2015 році Мар’ян Яворський був обраний депутатом до Старосамбірської районної ради. Він  веде підприємницьку діяльність з листопада 2018 року. І також постачає ігрові майданчики та шкільні меблі. На сьогодні він отримав замовлення загалом на 1,6 млн грн, більшість з яких через участь у відкритих торгах.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150