Фірма скандального екснардепа Шевченка увійшла в десятку найбільших автодорожніх компаній України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  БізнесЦензор підготував рейтинг найбільших компаній, які займаються дорожніми роботами в Україні. У десятці – фірма ПБС.

  Результат пошуку зображень за запитом "Фірма скандального екснардепа Шевченка увійшла в десятку найбільших автодорожніх компаній України"

  У рейтингу розглянуто компанії, які займалися дорожніми роботами тільки на дорогах державного значення (загальна протяжність близько 52 тис. км). У списку вказані підрядники, які виконували такі види ремонтів: капітальний, поточний середній, реконструкція і будівництво нових доріг, передає СТИК.

  Для рейтингу взяті компанії, які отримали у 2018 році підряди на суму більш ніж 100 млн грн. Топ було сформовано за сумою виручки компаній за минулий рік.

  Так, фірма ПБС опинилася на 7 місці з виручкою майже 1,13 млрд грн.

  Які ще компанії увійшли до рейтингу можна подивитися за посиланням.

  Довідково. Компанію “ПБС” контролює екс-нардеп Олександр Шевченко. У 2014 році він обрався до Верховної Ради від БПП. Згодом вийшов з фракції. У 2019 балотувався на пост президента України. Раніше він керував курортом “Буковель”, співінвесторами якого є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Курорт був в заставі “Приватбанку”, який націоналізований в 2016 році.

  Шевченко, в свою чергу, користувався підтримкою іншого тепер уже колишнього нардепа від БПП – Анатолія Матвієнка.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150