АМКУ оштрафував фірм-змовниць, які розіграли 2 мільйона на хлорі для «Львівводоканалу»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія тервідділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала ТОВ «Компанія Хлортехвод» і ТОВ «Гіпохлорсервіс» за узгоджену поведінку на торгах «Львівводоканалу»  щодо поставки рідкого хлору на 1,7 млн грн. Обидві компанії сплатять по 68 тис грн. штрафу.

  Пов’язане зображення

  Про це написали «Наші гроші. Львів» з посиланням на рішення АМКУ, яке прийняли 26 вересня, передає СТИК.

  Про змову учасників «Наші гроші Львів» писали у березні 2017 року, а оскарженням займався «Центр громадського моніторингу та досліджень». Участь в закупівлі взяли «Компанія «Хлортехвод», яка зареєстрована у Кременчуці та належить Олегу Первому, та його конкурент Сергій Гнойовий, якому належить ТОВ «Гіпохлорсервіс». Останній також був співвласником компанії «Хлорсистеми», контактний телефон якої співпадає з телефоном переможця торгів – ТОВ «Компанія Хлортехвод».

  Крім того, до 2016 року «Хлортехвод» і «Хлорсистеми» були зареєстровані у сусідніх офісах та фігурують у спільному кримінальному провадженні. Слідчі підозрюють, що під час поставки продукції роботи виконувалися силами офіційно не працевлаштованих працівників, а матеріали купували без офіційного оформлення документів за значно нижчими цінами. Також слідчі підозрюють здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій.

  У рішенні Антимонопольний комітет вказав на інші ознаки пов’язаності: обидва учасники тендеру використовували одну IP- та електронну адресу, аналогічно оформлювали документи та використовували однакове програмне забезпечення.

  Окрім штрафу, обидві компанії не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

  «Компанія Хлортехвод» і «Гіпохлорсервіс» конкурували під час закупівель 73 рази. Згідно з Clarity, сума замовлень для цих компаній склала понад 230 млн грн.

  ТОВ «Гіпохлорсервіс» змінило назву на «Гіпокомфорт» та «переїхало» з Полтавської області в Херсонську.  Крім того, новим власником стало ТОВ «Водолій-Логістик», яке тепер називається «Золотий квартал». Раніше фірма належала Сергію Петрову, а тепер власником є Заріна Мамаєва із Запоріжжя.

  (Visited 52 times, 1 visits today)
 • 180x150