Хабар за приховування нестачі майна: заступнику командира бази боєприпасів повідомили про підозру

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Вінницькій області правоохоронці задокументовали факт вимагання та одержання заступником командира з матеріально-технічного забезпечення 222 Центральної артилерійської бази боєприпасів неправомірної вигоди у розмірі 15 тисяч гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом "Хабар за приховування нестачі майна: заступнику командира бази боєприпасів повідомили про підозру"

  Про це УНН повідомили у пресслужбі військової прокуратури Центрального регіону України, передає СТИК.

  “Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону спільно зі слідчими ГУ Нацполіції у Вінницькій області задокументовано факт вимагання та одержання заступником командира з матеріально-технічного забезпечення 222 Центральної артилерійської бази боєприпасів неправомірної вигоди у розмірі 15 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

  Встановлено, що майор ЗСУ отримав хабар від колишнього військовослужбовця цієї ж військової частини за те, що не ініціюватиме службового розслідування за фактом нестачі військового речового майна, яке було закріплене за прапорщиком у період служби та непритягнення його до матеріальної відповідальності, повідомили у військовій прокуратурі.

  У повідомленні також зазначено, що 7 жовтня, під час здійснення санкціонованого обшуку, предмет злочину був вилучений. Заступникові командира артилерійської бази боєприпасів повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років. До суду також скеровано клопотання про обрання офіцерові запобіжного заходу.

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150