Ще один епізод про заволодіння коштами “Укрзалізниці” передали до ВАКС

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Солом’янський районний суд міста Києва передав до Вищого антикорупційного суду кримінальне провадження про закупівлю державним підприємством «Укрзалізничпостач» (нині філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця») метизної продукції за завищеними цінами.

  Результат пошуку зображень за запитом "укрзалізниця"

  Про це йдеться в ухвалі ВАКС від 18 вересня, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  У документі зазначається, що 13 вересня Солом’янський суд передав до ВАКС цю справу. 27 вересня матеріали провадження надійшли до Антикорупційного суду. Вже 30 вересня ВАКС призначив підготовче засідання у справі на 11 жовтня.

  Як відомо, у цій справі НАБУ і САП обвинувачують чотирьоїх осіб: Надію Богдан, Дмитра Цівуна, Романа Кравчука і Ірину Гордєєву. За версією слідства, колишній заступник директора «Укрзалізничпостача» Кравчук, ексголова комітету з конкурсних торгів «Укрзалізничпостача» Гордєєва нібито за попередньою змовою з директоркою ТОВ «Інкомм» Богдан та фінансовим директором ТОВ «Союз-Енерго» Цівуном в результаті здійснення у 2014 році державної закупівлі елементів кріплень для залізничної колії за завищеними на 21,4 млн грн цінами нанесли збитки держпідприємству.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150