ВАКС розгляне справу Львівського бронетанкового заводу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий антикорупційний суд розглядає кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього керівника Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та інших осіб у розтраті коштів.

  Результат пошуку зображень за запитом "ВАКС розгляне справу Львівського бронетанкового заводу"

  Про це йдеться на сайті Судової влади України, повідомляє Слово і Діло, передає СТИК.

  У ВАКС відбулося підготовче засідання у справі за обвинуваченням Тимківа, його ексзаступника Олега Ткаченка, кінцевого бенефіціарного власника ТОВ «Булет Лайн» Артема Степаненка, начальника Центрального бронетанкового управління Збройних сил України Юрія Мельника і начальника відділу в управлінні ЦБТУ ЗСУ Костянтина Істоміна. За його результатами суд призначив справу на 29 жовтня.

  Як відомо, під час досудового розслідування було встановлено, що ЛБТЗ виграв конкурсні торги на поставку ЦБТУ ЗСУ нових двигунів В-46-6. Згідно з документами, ЛБТЗ придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни, які надійшли на завод, були не новими, а вживаними. До того ж ці самі двигуни в 2008–2009 роках уже були реалізовані на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України. Розмір збитків, завданих державі через корупційне правопорушення, склав понад 14 млн грн.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150