Держава заплатить люстрованому податківцю з Прикарпаття 5 тисяч євро і “моральну шкоду”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  17 жовтня Європейський суд з прав людини визнав, що звільнення в Україні державних службовців на підставі люстрації (закону “Про очищення влади”) порушило права звільнених чиновників.

  Результат пошуку зображень за запитом "Європейський суд зобов’язав державу заплатити люстрованому податківцю з Прикарпаття 5 тисяч євро і “моральну шкоду”"

  Суд розглянув скарги п’яти чиновників, яких звільнили у межах люстрації. Позивачі стверджували, що Україна порушила ст. 8 Європейської конвенції – право на повагу до приватного і сімейного життя, інформує ТСН з посиланням на пресслужбу ЄСЛ.

  Тепер за рішенням суду Україна має сплатити 5 тисяч євро кожному заявнику, а також будь-який податок, який може бути стягнуто з цієї суми і компенсації моральної шкоди – 1500 євро першому заявникові та 300 євро іншим заявникам.

  Скаргу до суду подали колишній перший заступник начальника слідчого управління Міндоходов Миколаївської області Дмитро Басалаєв; ексзаступник начальника кадрового управління ГПУ В’ячеслав Полях; колишній заступник прокурора Чернігівської області Олександр Ясь, колишній начальник податкової інспекції міста Яремча ГУ Міндходов в Івано-Франківській області Роман Якубовський та ексзаступник начальника управління АПК Олександрівської райдержадміністрації Донецької області Сергій Бондаренко.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150