Дві фірми, узгодивши свою поведінку, усунули конкуренцію під час участі у торгах для Івано-Франківської МКЛ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України встановлено, що ПП «Комфорт-2000» (м. Київ) та ТОВ «Авістор» (м. Київ) вчинили порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених Івано-Франківською міською клінічною лікарнею №1, з предметом закупівлі: Нове будівництво електропостачання аміністративно-лікувальних приміщень Івано-Франківської МКЛ №1 по вул. Матейки, 34. Влаштування АДЕС та ШГЖ (2 черга).

  Результат пошуку зображень за запитом "Дві київські фірми, узгодивши свою поведінку, усунули конкуренцію під час участі у торгах"

  Рішенням адміністративної колегії Відділення такі дії ПП «Комфорт-2000» та ТОВ «Авістор» визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

  За вказані порушення законодавства про захист економічної конкуренції на учасників в установленому законом порядку накладено штрафні санкції на загальну суму 136 тис.грн.

   Крім цього, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», за вчинення вищевказаних порушень учасники на три роки позбавляються права приймати участь у публічних закупівлях.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150