Директор «Синьогори» звільнив підлеглу, яка раніше підписала звернення до Зеленського проти його призначення

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Частина колективу ДО “Резиденція “Синьогора” збунтувалися проти повторного призначення на посаду керівника закладу Капія Ігоря Михайловича. Люди стверджують, що через це їх звільняють з роботи.

  Пов’язане зображення

  У 2016 році Ігор Капій займав посаду генерального директора та був звільнений. Нещодавно його поновили на посаді, пише СТИК з посиланням на Версії.

  Колектив закладу звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням недопустити до повернення на посаду Капія. Обгрунтувавши, що їхній колишній керівник начебто «зловживав службовим становищем та привласнював державні кошти».

  «Працівники ДО «Резиденція Синьогора», побачивши його повернення, стурбовані, що неправомірні дії цієї людини спричинять нові конфліктні ситуації між ним та працівниками, які позначаться на репутації ДО «Резиденція Синьогора». А також через його постійні намагання всіх залякати та погрозами про неправомірне звільнення…», – йдеться у документі.

  Працівницю, яка підписала цей документ, вже повідомили про звільнення з роботи.
  Також оприлюднили список вакантних посад ДО «Резиденція Синьогора» станом на 15 жовтня 2019 року. Підписані документи генеральним директором закладу Ігорем Капієм.

  Нагадаємо, «Щоб красти державні кошти?», – колектив ДО “Резиденція “Синьогора” заявляє, що ставленик команди Зеленського сприяє розквіту корупції

  (Visited 173 times, 1 visits today)
 • 180x150