Фірми, які сходили на тендери разом понад 70 разів, потрапили в «бан» Львівського АМКУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала ТОВ «Компанія Хлортехвод» і ТОВ «Гіпохлорсервіс» за узгоджену поведінку на торгах «Львівводоканалу» на 1,7 млн грн. Обидві компанії сплатять по 68 тис. грн штрафу. Відповідне рішення прийняли ще 26 вересня, однак опублікували 4 жовтня.

  Результат пошуку зображень за запитом "Полтавчани, які сходили на тендери разом понад 70 разів, потрапили в «бан» АМКУ"

  Про змову учасників «Наші гроші Львів» писали ще у березні 2017 року, а оскарженням займався «Центр громадського моніторингу та досліджень». Участь в закупівлі взяли «Компанія «Хлортехвод», яка зареєстрована у Кременчуці та належить Олегу Первому, та його конкурент Сергій Гнойовий, якому належить ТОВ «Гіпохлорсервіс». Останній також був співвласником компанії «Хлорсистеми», контактний телефон якої співпадає з телефоном переможця торгів – ТОВ «Компанія Хлортехвод», передає СТИК.

  Крім того, до 2016 року «Хлортехвод» і «Хлорсистеми» були зареєстровані у сусідніх офісах та фігурують у спільному кримінальному провадженні. Слідчі підозрюють, що під час поставки продукції роботи виконувалися силами офіційно не працевлаштованих працівників, а матеріали купували без офіційного оформлення документів за значно нижчими цінами. Також слідчі підозрюють здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій.

  У рішенні Антимонопольний комітет вказав на інші ознаки пов’язаності: обидва учасники тендеру використовували одну IP- та електронну адресу, аналогічно оформлювали документи та використовували однакове програмне забезпечення.

  Окрім штрафу, обидві компанії не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

  «Компанія Хлортехвод» і «Гіпохлорсервіс» конкурували під час закупівель 73 рази. Згідно з Clarity, сума замовлень для цих компаній склала понад 230 млн грн.

  ТОВ «Гіпохлорсервіс» змінило назву на «Гіпокомфорт» та «переїхало» з Полтавської області в Херсонську.  Крім того, новим власником стало ТОВ «Водолій-Логістик», яке тепер називається «Золотий квартал». Раніше фірма належала Сергію Петрову, а тепер власником є Заріна Мамаєва із Запоріжжя.

  (Visited 36 times, 1 visits today)
 • 180x150