Для ремонту львівської бібліотеки фірма привела технічного учасника – експерта з закупівель і сина працівниці мерії

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Централізована бібліотечна система для дорослих Львова 10 жовтня підписала договір з ТОВ «Твоє тепло» на капітальний ремонт бібліотеки-філії №43 за 5,08 млн грн.

  Фейсбук-сторінка Назара Сеніва

  Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, передає СТИК.

  Єдиним конкурентом фірми «Твоє тепло» був підприємець Назар Сенів. Під час аукціону обидва учасники знизили свої пропозиції 10 тис. грн, однак ціна переможця була на 6,7 тис. грн дешевшою.

  Підприємець Нараз Сенів прийшов на поточні торги як технічний учасник. Про це свідчать його тендерні документи. Наприклад, він не надав дипломів інженерно-технічних працівників і завантажив довідку про субпідрядників, яка адресована іншому замовникові.

  Назар Сенів зареєстрований в березні 2018 року у Львові. Протягом цього часу він отримав лише два замовлення − на ремонт приміщень Львівської міської ради загальною сумою 850 тис. грн.

  В підприємця є більше двадцяти видів спеціалізації, серед яких торгівля, будівельні роботи та нерухомість. Однак основною його діяльністю є сфера права. Зокрема, Сенів є експертом з публічних закупівель та співпрацює з юридичною фірмою «Світ права».

  Цю компанію «Наші гроші. Львів» згадували в тексті про тендерні схеми «Краще подзвоніть експерту». Саме «Світ права», який за гроші допомогає проводити тендери, за словами бюджетників, радив використати певні експертні висновки для проведення незаконних переговорних процедур. Однак в самій компанії цю інформацію заперечили.

  Фотографія з фейсбук-сторінки юристки “Світу права” Олени Костенко

  Цікаво, що і в даній закупівлі замовник просить переможця сплатити за юридично-консультаційні послуги певній компанії 12 тис. грн.

  Підприємець Нараз Сенів також фігурував в матеріалах «Наших грошей. Львів». Минулого року він отримав замовлення на 750 тис. грн на ремонт туалетів у Львівській міській раді без потрібних документів. Зокрема, підприємець не подав на тодішні торги ані довідок про аналогічний досвід, ані довідок з переліком свого обладнання. Назар Сенів є сином провідної спеціалістки відділу обліку і розподілу житла управління житлового господарства Львівської міськради Марії Сенів.

  Компанія «Твоє тепло» зареєстрована 2015 року у Львові. Вона належить львів’янам Олегові Дзявчуку та Андрієві Мацевку. Протягом 2018-2019 років фірма отримала замовлень на 6,6 млн грн.

  Згідно з поточною угодою, фірма оновить бібліотеку-філію на вул. Стрийській, 79 Сихівського району Львова. Як повідомив Zaxid.net, після ремонту це буде ІТ-бібліотека. Тут замінять електромережі, опалення, відремонтують каналізацію, оновлять приміщення. Всередині будуть сучасні комп’ютери, інтерактивні дошки, техніка для зчитування QR-кодів та електронний читацький квиток.

  При цьому підрядник отримає 93 тис. грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 1,07 млн грн. Роботи завершать до кінця 2020 року.

  Теперішній договір на ремонт ІТ-бібліотеки подорожчав на 2,5 млн грн. Вперше тендер на ці роботи провели минулого року. Тоді торги виграло ТОВ «Арка-Пік» з пропозицією 3,9 млн грн, однак в травні цього року договір з компанією розірвали. За виконані роботи замовник заплатив 1,4 млн грн.

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150