Львівська мерія дозволила скандальному депутату збудувати приватний пологовий будинок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю, 18 жовтня, виконавчий комітет Львівської міськради дозволив ТзОВ «Лемберг медікал центр» проведення реконструкції будівлі на вул. Раппопорта, 6 для облаштування там медичного центру. Керівником цієї фірми є депутат ЛМР Григорій Козловський, а власницею фірми є його дружина Юлія Козловська.

  Результат пошуку зображень за запитом "Львівська мерія дозволила Козловському збудувати приватний пологовий будинок"

  Згідно з погодженими містобудівними умовами та обмеженнями, фірма «Лемберг медікал центр» проведе реконструкцію будівлі з добудовою та надбудовою приміщень. Гранично допустима висота будівлі не має перевищувати 18 метрів, пише СТИК з посиланням на ZAXID.NET.

  Судячи із оприлюднених візуалізацій, йдеться про будівництво чотириповерхового медичного центру Medicover. За даними видання «Твоє місто», там облаштують приватний пологовий будинок.

  У лютому 2019 року депутати Львівської міськради погодили Григорію Козловському розробку документів на виділення земельної ділянки для будівництва медичного центру на вул. Раппопорта. Тоді автор цієї ухвали, депутат ЛМР від фракції УКРОП Любомир Босаневич зазначав, що цей центр має надавати послуги вагітним жінкам.

  Новий медичний центр буде розташований біля 3-ї міської клінічної лікарні. На вул. Раппопорта, зокрема, розташоване пологове відділення цієї лікарні.

  Згідно з даними бізнес-пошукової системи YouControl, ТзОВ «Лемберг медікал центр» зареєстроване наприкінці 2018 року. Його керівником є Григорій Козловський, а засновницею його дружина Юлія. Основний вид діяльності підприємства – надання майна в оренду.

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150