На Прикарпатті суддя закрив справу проти секретарки суду, яка не задекларувала «BMW»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суддя Тисменицького районного суду Струтинський Р.Р. розглянув матеріали, що надійшли від Управління захисту економіки в Івано-Франківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності секретарки судового засідання Івано-Франківського окружного адміністративного суду.

  Результат пошуку зображень за запитом "Суддя закрив справу проти секретарки суду, яка не задекларувала «BMW»"

  «Будучи державним службовцем, жінка придбала легковий автомобіль марки «BMW 528І», 2011 року випуску, вартість якого становить 613557 грн., однак не повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, чим вчинила правопорушення, пов`язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 172-6 КУпАП», – йдеться у постанові суду.

  Секретарка в судовому засіданні свою вину визнала; просила закрити провадження по справі, оскільки закінчилися строки притягнення її до адміністративної відповідальності, передає СТИК.

  На момент розгляду справи в суді закінчились строки, передбачені ч.3 ст.38 КУпАП, відповідно до якої адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.

  Прокурорка Сапожнікова Ю.О. не заперечувала проти закриття справи.

  Суддя Струтинський Р.Р. вирішив закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією.

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150