Прокуратура оскаржить рішення суду, яким виправдали чиновника управління освіти Чернівців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Посадовець обвинувачувався у вимаганні від суб’єкта господарювання 230 тис. грн неправомірної вигоди  за сприяння у виграші   державних закупівель, оголошених одним із управлінь Чернівецької міської ради, що складало 10% від загальної суми тендеру.

  Результат пошуку зображень за запитом "Прокуратура оскаржить рішення суду, яким виправдали чиновника управління освіти Чернівців"

  16 березня 2017 року  правоохоронці задокументували факт отримання посадовцем частини неправомірної вигоди в сумі 30 тисяч гривень. 

  Після завершення судового розгляду суд прийшов до висновку, що сторона обвинувачення не надала достатніх та безсумнівних доказів вини обвинуваченого та виніс виправдувальний вирок.

  Вироком Шевченківського районного суду м. Чернівці від 15. 10. 2019 виправдано начальника групи централізованого господарського обслуговування управління освіти Чернівецької міської ради у скоєнні інкримінованого йому кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі) Кримінального кодексу України.

  Прокуратура категорично не погоджується  з висновками суду та оскаржуватиме даний вирок в апеляційному порядку, йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Чернівецької області, передає СТИК.

  (Visited 43 times, 1 visits today)
 • 180x150