П’ять років позбавлення волі: у Чернівцях засудили чиновницю, яка вимагала хабар у мережі аптек

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 жовтня 2019 року, Чернівецький апеляційний суд скасував виправдувальний вирок Першотравневого районного суду м.Чернівці та виніс новий начальниці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області, яким призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків в органах державної влади строком на 3 роки з конфіскацією майна, окрім житла, взявши її під варту в залі суду.

  Результат пошуку зображень за запитом "П'ять років позбавлення волі: у Чернівцях засудили чиновницю, яка вимагала хабар у мережі аптек"

  Про це пише Судова влада України з посиланням на прес-служби суду, передає СТИК.

  Посадовицю, в обов’язки якої входить контроль за дотриманням законодавства у сфері обігу лікарських засобів, визнано винною за частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, тобто, в одержанні неправомірної вигоди в розмірі 2400 доларів США службовою особою, яка займає відповідальне становище.

  У вересні 2018 р. вона зустрілася з директоркою ПП «Гармонія-2000», яка є дружиною власника мережі аптек, та запропонувала внести по 150 доларів за кожну аптеку та аптечний пункт в обмін на виключення підприємства з плану ліцензійної перевірки.

  Не погодившись з пропозицією, вони звернулися до прокуратури зі скаргою. Чиновниця була затримана працівниками СБУ в службовому кабінеті одразу після отримання грошей.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150