На Хмельниччині судитимуть прокурора за хабар у розмірі майже 70 тисяч гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Хмельниччині скеровано до суду обвинувальний акт щодо прокурора відділу прокуратури Хмельницької області. Його обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди у сумі 67 тисяч гривень за інформацію про обшуки та інші слідчі дії.

  Результат пошуку зображень за запитом "На Хмельниччині судитимуть прокурора за хабар у розмірі майже 70 тисяч гривень"

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу ДБР.

  “Досудовим розслідуванням встановлено: прокурор отримав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 67 тисяч гривень в обмін на інформацію про місце та час проведення обшуків у кримінальному провадженні, де він здійснював процесуальне керівництво”, – сказано у повідомленні.

  Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України. Оперативний супровід – Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

  Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

  Санкція статті у разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150