Cкандальний санаторій на Буковині, за оренду якого нібито давали 180 тисяч доларів хабара, не коштує й 20 тисяч доларів, – джерело

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян в програмі «Пряма відповідь» на телеканалі «Чернівці» прокоментував обшуки НАБУ в облраді, а також детально розповів про усі перипетії навколо санаторію в «Брусниці».

  Результат пошуку зображень за запитом "Cанаторій «Брусниця», за оренду якого нібито давали 180 тисяч доларів хабара, не коштує й 20 тисяч доларів, - джерело"

  За його словами інформація яку шукали правоохоронці є у відкритому доступі, але вони мусили діяти за процедурою.

  «Сьогодні будь-який громадянин України може звернутися до правоохоронних органів, і для того, щоб провести будь-яку перевірку, правоохоронці мають відкрити провадження.

  У цьому випадку – аналогічна ситуація. Відповідна структура мала можливість взяти необхідну інформацію, щоб з’ясувати відповідні обставини. Ця інформація у відкритому доступі для будь-кого у відповідності до закону про публічну інформацію, який зобов’язує нас ці рішення виставляти на сайт» – розповів Іван Мунтян.

  Голова облради розповів, що озвучені НАБУ цифри про 180 тисяч доларів за передачу в оренду санаторію «Брусниця» є насправді нісенітницею, адже цей санаторій навіть на аукціоні не вартує таких коштів, а значно кращі санаторні об’єкти, які ближчі до Чернівців, продавались з аукціону за 20 тисяч доларів або взагалі роками стоять на торгах та не цікавлять інвесторів.

  «Сьогодні дуже просто оцінити будь-яке приміщення або майнові комплекси і з’ясувати їх вартість, чи є вона в тих розмірах і цифрах, які називаються. Тому озвучені цифри це несерйозно.

  До прикладу дитячий санаторій Колос у селі Панка Сторожинецького району, ще ближче до Чернівців, у значно кращому місці та стані, був проданий на аукціоні за 20 тисяч доларів. Аналогічіні комплекси у нас багато років виставлені на торги, але покупець чомусь не знаходиться», – зазначив голова облради.

  Загалом для санаторію в Брусниці вже багато років намагаються знайти інвестора і в 2013 році навіть передавали в оренду, щоправда вже через рік, фірма, яка його отримала в оренду, відмовилась від нього.

  «У 2013 році облрада вже передавала цей санаторій в оренду юр.особі. Тоді фірма отримала його без конкурсу, прямим голосуванням і була зареєстрована в офшорних компаніях. Але нові власники провели ретельний аналіз і відмовилися від продовження угоди. Через рік облрада припинила угоду», – розповів Іван Мунтян.

  (Visited 40 times, 1 visits today)
 • 180x150