Фірмам Дубневичів обмежили строки для ознайомлення зі слідством НАБУ

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Суд обмежив до 17 грудня строк для ознайомленням з розслідуванням Національного антикорупційного бюро для компаній «Енергія-Новий Розділ» та «Енергія-Новояворівськ», кінцевими бенефіціарними власниками яких є брати Ярослав і Богдан Дубневичі.

  Результат пошуку зображень за запитом дубневичі"

  Таке рішення 17 жовтня ухвалила слідча суддя Вищого антикорупційного суду Віра Михайленко за результатами розгляду клопотання НАБУ і САП, повідомляє СТИК з посиланням на Слово і Діло.

  На думку детектива, компанії Дубневичів зволікають із процедурою ознайомлення з розслідуванням Національного бюро. Тому він просив суд обмежити фірмам строк для ознайомлення з розслідуванням НАБУ. Суддя клопотання задовольнила.

  Як відомо, у цій справі НАБУ затримало і повідомило про підозру колишньому топ-менеджменту компаній-власників Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ, а також раднику директора компанії «Енергія». За версією слідства, вони придбали у НАК «Нафтогаз України» за пільговою ціною природний газ нібито для виробництва теплової енергії для населення, що є обов’язковою умовою його використання. Втім замість цього ці дві ТЕЦ використали газ для виробництва електроенергії та подальшого її продажу державному підприємству «Енергоринок». Таким чином, підозрювані привласнили понад 300 млн кубічних метрів газу на суму понад 1,4 млрд грн.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150