На Буковині заступник керівника райвідділку поліції сяде до в’язниці на 4 роки за хабарі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За закриття одного кримінального провадження т.в.о. заступника начальника Сторожинецького райвідділку поліції вимагав у фігуранта одразу 4 проваджень по 500 доларів за кожне. При чому два із цих проваджень уже були закритими на момент вимагання хабара.

  Результат пошуку зображень за запитом На Буковині заступник керівника райвідділку поліції сяде в тюрму на 4 роки за хабарі"

  За шахрайство та отримання неправомірної вигоди поліцейського засудили на 4 роки тюрми без конфіскації майна.

  Про це йдеться у вироку суду, опублікованому на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, передає СТИК.

  Суд встановив, що ще у 2016 році мешканець села Мамаївці Кіцманського району попросив у свого знайомого поліцейського дізнатись, чи фігурує він у кримінальних провадженнях. Оскільки планував виїжджати за кордон і хотів вирішити це питання.

  Із цим проханням поліцейський, у свою чергу, звернувся до обвинуваченого, який на той момент був тимчасово виконуючим обов’язки начальника Сторожинецької відділу поліції. Як виявилося, мешканець села Мамаївці фігурував у 4 кримінальних провадження, два з яких на той момент уже були закриті за відсутністю складу злочину. Проте обвинувачений через свого знайомого поліцейського повідомив фігуранту справ про усі 4 провадження, за якими ніби-то тривають слідчі дії. Крім того, додав, що найближчим часом його можуть притягнути до кримінальної відповідальності.

  Також він повідомив, що може вирішити питання і домовитися зі слідчими про закриття усіх 4 кримінальних проваджень за відповідну плату – 500 доларів за кожне провадження.

  Суд встановив, що за посередництва поліцейського, який знайомий із фігурантом справ, обвинувачений заступник керівника райвідділку поліції кількома частинами отримав 1500 доларів США. Частину коштів він мав передати слідчим та керівництву райвідділку за закриття одного з кримінальних проваджень, а тисячу доларів планував залишити собі. Оскільки два провадження і так вже були закриті.

  Під час передачі частини хабара обвинуваченого затримали. У суді він частково визнав свою провину. Погоджується на покарання за шахрайство але не погодився зі статтею про підбурювання до неправомірної вигоди службової особи.

  Проте наявні докази, в тому числі і покази свідків, фото і відеофіксація вимагання та отримання хабарів довели вину поліцейського.

  Таким чином, Шевченківський районний суд визнав винним заступника керівника Сторожинецького райвідділу поліції у шахрайстві та хабарництві і присудив йому 4 роки тюрми без конфіскації майна.

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150