Львівський університет фізкультури придбав позашляховик за понад півмільйона гривень

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського за результатом відкритих торгів підписав договір із ТОВ «Галавтосвіт» на закупівлю автомобіля Nissan X-Trail за 548 тис. грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

  Результат пошуку зображень за запитом Nissan X-Trail"

  Автомобіль купили з другою спроби. Перші торги, оголошені ще 6 вересня, не відбулись через те, що до участі подали менше двох тендерних пропозицій, пише СТИК з посиланням на Наші гроші. Львів.

  Згідно з договором, університет придбав позашляховик-кросовер Nissan X-Trail 2019 року випуску. Автомобіль замовили у стандартній комплектації моделі X-Trail Visia. На офіційному сайті виробника його вартість в такій комплектації становить від 538 тис. грн. Автомобіль обладнаний інтелектуальними системами контролю траєкторії руху, утримання автомобіля, регулювання плавності руху, 6-ма подушками безпеки тощо. Передати автомобіль в розпорядження університету повинні до кінця 2019 року.

  Окрім переможця, участь у торгах взяла ще лише одна компанія: ТОВ «Вік партнер», але його остаточна пропозиція була на 8 тис. грн дорожчою.

  ТОВ «Галавтосвіт» зареєстровано у Львові. За даними Prozorro, фірма у 2019 році вперше продала автомобіль бюджетному замовнику.

  Власниками фірми є Ярослав Хариш (89%) та Любомир Жеребецький (1%), який також є директором фірми. Ще 10% компанії належить ПАТ «Компанія з управління активами Карпати-Інвест». Остання, в свою чергу належить Сергієві та Людмилі Петрукам та Євгену Столмову. Компанія управляє активами цілого ряду підприємств, серед яких «Арія моторс» – офіційний дилер Honda у Львові, «Алекс Со» – офіційний дилер Volkswagen та інші.

  (Visited 139 times, 1 visits today)
 • 180x150