Очільник Івано-Франківська назвав “найкорупційніші” сайти департаментів та управлінь міста

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Наразі “переможців” у цій номінації – чотири.

  Результат пошуку зображень за запитом сайти"

  На оперативній нараді у міського голови Андрій Лис, начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю, доповів про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради, пише СТИК з посиланням на Типовий Франківськ.

  Оцінювали висвітлення діяльності на офіційних сайтах міста, міської ради, власних сайтах, сторінках групах у соціальних мережах.

  Так, перше місце по інформаційності своєї діяльності посіла Фейсбук-сторінка КП “Простір Іноваційних креацій Палац Потоцьких”.

  Натомість, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що найкорупційнішим сайтом є “Управління архітектури дизайну та містобудівної діяльності”.

  “Це найбільш корупційніша сторінка. Сторінка має бути прозорою. Доручаю вам, створити методичку та на адреси підприємців надіслати ці методички з інформацією про рекламу,якою вона має бути та з якими межами,”- каже Марцінків до начальника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Ореста Кошика.

  Найбільш корупційними органами є держбудконтроль, фінвідділ, управління капітального будівництва, каже Марцінків. Тому доручив краще працювати та подавати більше інформації, а також краще оформлювати свої сайти та інформаційні сторінки.

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150