Подружні тендерні забави на Франківщині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У відкритих торгах головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області на придбання мережевого обладнання “змагалось” подружжя.

   Закупівлю було оголошено у серпні 2019 року, пише СТИК з посиланням на Антикорупційна платформа.

  Участь у торгах взяли одразу семеро учасників. Серед них були ТОВ «Ай Пі Україна» та фізична особа-підприємець Сімонова Тетяна Володимирівна. До слова, саме ФОП Сімонова Тетяна Володимирівна і стала переможцем у торгах.

  Після детального аналізу закупівлі аналітиками ГО Центр «Антикорупційна платформа», стало відомо, що двох учасників об’єднує не тільки спільна участь у тендері.

  Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань одним із засновників ТОВ «Ай Пі Україна» є Сімонов Ігор Арсенович.

  Проаналізувавши тендерну документацію переможниці торгів Сімонової Тетяни Володимирівни, бачимо, що вона зареєстрована у шлюбі з Сімоновим Ігорем Арсеновичем.

  Те, що чоловік переможниці торгів і співзасновник вищеназваної ТОВ не просто тезки, підтверджує спільне місце реєстрації ФОП Сімонової та співзасновника ТОВ Сімонова за однією адресою у місті Чернігові.

  Паспорт Сімонової Т.В.
  Статут ТОВ «АЙ ПІ УКРАЇНА»

  На підставі цих фактів «Антикорупційна платформа» надіслала  звернення до Антимонопольного комітету України. 

  Відповідно до ч.1 ст.17 Закону, замовник зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника, якщо він є пов’язаним з іншими учасниками закупівлі.

  Оскільки замовник з цієї підстави тендерну пропозицію Сімонової Тетяни Володимирівни не відхилив, «Антикорупційна платформа» звернулась і до ДАСУ. За результатами цього звернення Держаудитслужба розпочала моніторинг закупівлі. І встановила, що замовник неправомірно визнав ФОПа Сімонову переможцем.

  Відповідь ДАСУ з інформацією про початок моніторингу закупівлі

  До слова, подружжя також разом «змагалось» за перемогу, наприклад, у закупівлі обладнання інформаційної системи для Служби зовнішньої розвідки України.

  Загалом впродовж 2017-2019 років ФОП Сімонова Тетяна Володимирівна брала участь у 44 закупівлях у системі «Prozorro». Очікувана вартість лотів сягала більш ніж 9,5 мільйонів гривень. Водночас поточна сума укладених договорів з підприємницею становить тільки 2 мільйони гривень.

  Натомість ТОВ «Ай Пі Україна» брало участь у понад 200 закупівлях з очікуваною вартістю лотів у понад 96 мільйонів гривень. А сума поточних договорів, укладених з ТОВ, становить понад 6 мільйонів гривень.

  (Visited 63 times, 1 visits today)
 • 180x150