Для прокурора Кулика незаконно добудовують поверх у київському ЖК (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Над житловим комплексом «Дипломат Хол» у Києві без дозвільних документів добудовують поверх, доступ до якого матиме лише прокурор Генпрокуратури Костянтин Кулик та матір його дітей Ірина Німець.

  Результат пошуку зображень за запитом Для прокурора Кулика незаконно добудовують поверх у київському ЖК (ВІДЕО)"

  Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми «Наші Гроші» на Bihus.info, передає СТИК.

  За інформацією розслідувачів, в одному з будинків комплексу «Дипломат Хол» на Жилянській, 59 за документами має бути 13 поверхів, однак фактично їх 14.

  Родина Кулика у згаданому комплексі вже має дві квартири загальною площею понад 400 квадратних метрів. Ціна однієї квартири у цій будівлі в середньому становить 300 тисяч гривень. Також у житловому комплексі родина прокурора має два гаражі та одне приміщення на даху площею у 88 квадратних метрів. 

  За словами представників ОСББ, на 14-й поверх вхід можливий лише через квартиру Кулика та його співмешканки. Цю інформацію журналістам підтвердили та в керуючій компанії, яка обслуговує будинок. 

  Будівельні роботи зі зведення нового поверху почалися ще у 2015 році, коли Костянтин Кулик був військовим прокурором під час бойових сил на Донбасі. Весною 2019 року будівництво нового поверху активізувалося.

  Журналісти BIHUS.info отримали повний перелік дозволів на перепланування і перебудування приміщень у «Дипломат Холі» з 2011 року — там відсутній дозвіл на будівництво нового поверху.

  Це ж підтвердили і в київському департаменті Держархбудінспекції. Таким чином житлова площа Кулика-Німець у «Дипломат Холі», яка раніше складала понад 400 квадратних метрів, була збільшена щонайменше вдвічі.

  Нагадаємо, Костянтин Кулик став єдиним українським прокурором, якому присвятили статтю журналісти New York Times. Кулика звинуватили у спробі вплинути на хід виборів президента США через дискредитацію родини головного конкурента Дональда Трампа — Джо Байдена.

  У жовтні 2019 Костянтин Кулик не з’явився на обов’язкову переатестацію, яка є необхідною умовою для роботи в Офісі генерального прокурора. Попри це наразі немає наказу про його звільнення.

  (Visited 51 times, 1 visits today)
 • 180x150