На Миколаївщині викрили фірму, яка ухилялася від сплати податків на мільйони гривень (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Середньомісячний “тіньовий” обсяг нелегальних фінансових операцій становив понад 50 мільйонів гривень.

  Результат пошуку зображень за запитом На Миколаївщині викрили фірму, яка ухилялася від сплати податків на мільйони гривень"

  Служба безпеки України блокувала на Миколаївщині протиправну діяльність комерційної структури, яка ухилялася від сплати податків на мільйони гривень.

  Про це повідомляє СТИК з посиланням на пресслужбу СБУ.

  Згідно з повідомленням, оперативники спецслужби встановили, що фірма, яка займається експортом сільськогосподарської продукції за кордон, протягом 2018-2019 років фіктивно проводила частину фінансових операцій. Через це у комерційної структури безпідставно формувався податковий кредит, який потім відшкодовували із державного бюджету.

  Результат пошуку зображень за запитом На Миколаївщині викрили фірму, яка ухилялася від сплати податків на мільйони гривень"

  За оперативною інформацією, середньомісячний “тіньовий” обсяг нелегальних фінансових операцій становив понад 50 мільйонів гривень. Унаслідок чого державний бюджет втрачав до 10 мільйонів гривень щомісяця.

  Під час проведення слідчих дій в офісі комерційної структури, за місцем знаходження виробництва, а також у домоволодіннях та у приватних автомобілях фігурантів справи правоохоронці вилучили печатки, документацію та інші матеріали із доказами протиправної діяльності.

  Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків або зборів, якщо вони призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у великих розмірах) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.

  Заходи із викриття схеми проводять спільно з ГУ ДФС в Миколаївській області та з оперативно-розшуковим підрозділом Державної прикордонної служби.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150